Ревюта на Sony Xperia T3

Предишна

Sony пусна продължение на своите високотехнологични разработки под формата на нов смартфон Sony Xperia T3. Има 5.3-инчов екран с резолюция 720x1280. Дисплеят е направен по IPS технология. Разработчиците предоставиха на това устройство мощна батерия. Тънкостта на смартфона ще накара мнозина да обърнат внимание на него, тъй като изглежда доста стилно. Дебелината на устройството от 7 милиметра не му попречи да бъде ергономично и удобно в ръката. Управлението на смартфон не е особено трудно. Бутоните отстрани могат да се натискат чисто интуитивно и да не се страхувате, че ще бъде натиснат грешният. Смартфонът се захранва от четириядрен процесор Qualcomm Snapdragon 400 с честота 1,4 GHz. Потребителят получава устройство, което е базирано на Android 4.4.2. Това устройство също е добро, защото е идеално за онези хора, които тепърва започват да овладяват смартфоните. Те могат да персонализират менюто за себе си в опростена форма, така че да е лесно за разбиране. Sony Xperia T3 има 8-мегапикселова основна камера и 1-мегапикселова предна камера. Смартфонът има и много мултимедийни възможности, които ще се окажат много полезни.

Рецензии на Sony Xperia T3. Алексий, 27 години.Реших да купя този модел Sony. Външният дизайн ми хареса. Толкова тънък смартфон. Изглежда много стилно и модерно. Пасва идеално в ръката и въпреки факта, че не е малък, се оказа удобен за използване. В разпродажбата забелязах, че смартфонът се продава в 3 цвята. Естествено е да си е купил черен, тъй като е по-подходящ за мъж. И изглежда най-елегантно от всички. Вложките отстрани му придават особен чар. Като цяло, тъй като не го използвам от дълго време, мога да подчертая външния вид на устройството от общата картина. За другото все още съм новак, но мога да отбележа, че менюто е тукнеусложнено, коригирайте необходимото за себе си.

Рецензии на Sony Xperia T3. Валентин, 29 г.Не е лоша камера, но поради факта, че броят на пикселите не е много голям, не трябва да очаквате супер снимки. Но за тези, които обичат да снимат, мога да ви кажа добрата новина, че можете да използвате различните възможности, предоставени от производителя по отношение на камерата и нейните настройки. От плюсовете мога да отбележа батерията, която издържа доста добре. Поне имам достатъчно за разговори, SMS, ползване на интернет и за дребни неща. Съобщенията се въвеждат доста бързо, въпреки факта, че екранът е чувствителен на допир. До известна степен този смартфон успя да замени моя таблет и плейър. Ползвам я и като електронна книга. Купих специален калъф за смартфона, който замества стойката, което е много удобно. По време на използването му не е имало специфични проблеми с него.

Рецензии на Sony Xperia T3. Олга, 23 години.Наскоро получи този модел от Соня за рождения си ден. Както исках в бял цвят. Бях впечатлен от тънкостта на този смартфон. Изглежда много готино. Голям дисплей. Отлично качество на изображението. Първоначално ми се стори, че е голямо за момиче, но вече се адаптирах към него. Преди това използвах по-обикновени телефони или без специални звънци и свирки, но както ми казаха, че е възможно да се коригира менюто за начинаещ. Много удобно е, че са налични до 7 работни плота наведнъж. Харесва ми също, че можете да добавяте джаджи и да променяте тапета. Така че сега не се разделям с него. Правя снимки, ползвам интернет и, разбира се, провеждам разговори.

Рецензии на Sony Xperia T3. Артьом, на 31 години.Взех го като резервен смартфон, тъй като моят Sumsung вече беше започнал да се разваля, очевидно. Sony обърна внимание на този модел порадиче има много тънко тяло. Отдавна исках да си купя подобен смартфон. Отстрани има елегантни вложки, така че устройството изглежда много солидно. Най-вероятно няма да чакам, докато старият се счупи и ще започна да използвам това. Докато е легнал батерията държи много дълго време. В описанието е деклариран като мощен. Мисля, че скоро ще разбера. Веднага падна в ръката ми, като роден. Приятна на допир. Мога да кажа отделно за компанията Sony, че като японски производител прави наистина практични неща. Ето защо реших да променя радикално марката на смартфона. Бих искал да вярвам, че няма да бъда разочарован.

ревюта

Търси също:

sony xperia t3 мнения ревюта за телефон T3 sony xperia t3sony ревюта за телефон soni t3 sony t3 мнения

Следваща

Прочетете също: